Офіційний веб-сайт
  Департамент соціального захисту населення
Полтавської обласної державної адміністрації

Дякую соцпрацівникам

 
ІЛЬЧЕНКО ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

 

  Друзі, 8 вересня відзначається Всесвітній день фізичного терапевта (фахівця із фізичної реабілітації). У відділенні соціальної реабілітації (осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства) територіального центру соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради з 2007 року працює фахівцем із фізичної реабілітації Ільченко Ігор Миколайович.

  Завдяки професіоналізму Ігоря Миколайовича багатьом людям з інвалідністю вдається підтримувати здоров'я поступово відновлюючи функції, які були втрачені внаслідок травм і хвороб.

  Люди, яким допомагає фахівець із фізичної реабілітації, відзначають його як дружелюбну, щиру, чуйну, віддану своїй справі людину, яка завжди зрозуміє і допоможе.

  Ігор Миколайович постійно прагне удосконалювати свої знання та практичні вміння, весь час вчиться новому. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, окрема увага до кожного випадку порушень – основні орієнтири в роботі реабілітолога.

  Ігор організовує змагання серед осіб з інвалідністю та сам бере активну участь у спортивних заходах, надає послуги по навчанню користуванню візками на обладнаному майданчику.

  Дякуємо пану Ігорю за нелегку працю та бажаємо йому міцного здоров'я!


 
АНДРІЄНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА


  26 років працює соціальним робітником територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради Наталія Володимирівна Андрієнко.
  Для кожного отримувача соціальних послуг вона – і помічниця, і психолог, і добрий друг.
  «Бути соціальним робітником – це не обов'язок, а поклик серця» - вважає пані Наталія. Ніжну, душевну і старанну її люблять підопічні називаючи «нашою Наталочкою».
  На обслуговуванні у Наталії Володимирівни знаходиться 10 підопічних. Робота у неї, як і у всіх соціальних робітників, - важка і напружена, адже потрібно не лише працювати фізично, а й знаходити спільну мову з різними категоріями людей.
  У 2019 році пані Наталя взяла участь у тренінговій програмі «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною» та отримала сертифікат.
  Під час запровадження в Україні карантинних заходів соціальні робітники, не залишаючи робочих місць, надавали постійну підтримку своїм підопічним. Потрібно було встигнути не лише надати допомогу по господарству, а й рознести стареньким одиноким людям продуктові набори. Тільки продуктових пакунків від мережі магазинів «АТБ» соціальними робітниками Полтавщини було рознесено більше 44 тисяч одиниць.

  Вже багато років на теренах Полтавщини одинокі пристарілі, люди з інвалідністю користуються послугою «соціальне таксі». Автомобілі, якими надається послуга, стали великою підтримкою у розвезенні продуктів харчування.
  Своєю сумлінною роботою Наталя Володимирівна є прикладом для наслідування, адже саме у неї вчиться молодь цій складній, надзвичайно відповідальній роботі, що носить назву – соціальний робітник.

  Дякуємо пані Наталі за роботу та бажаємо міцного здоров'я.


 
СІНІЧЕНКО ЛЮБОВ АНАТОЛІЇВНА

  18 років несе тепло свого серця, свою працю та співчуття до ближнього Любов Анатоліївна Сініченко – соціальний працівник територіального центру соціального обслуговування Карлівського району, що на Полтавщині.
За будь-якої погоди ця чарівна, усміхнена жінка щодня поспішає до домівок своїх підопічних: принесе продукти, ліки, оплатить комунальні послуги, прибере оселю.
  На обслуговуванні у Любов Анатоліївни перебуває сім підопічних. Для кожного з них знайдеться у неї добре слово, увага та розуміння. Людям, переважно, з непростою долею, цього буває достатньо, щоб зігріти старість та розрадити самоту.
  В територіальному центрі соціального обслуговування подбали, щоб кожний соціальний працівник був забезпечений зручним засобом пересування - велосипедом, адже швидке переміщення значно економить час та дає можливість відвідати кожного підопічного щодня. Вже не один рік в районі свої послуги надає «соціальне таксі» - спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю. З початку року його послугами скористались більше 120 осіб.
  В умовах карантину, захищені засобами захисту, соціальні працівники не переривали свою роботу, підтримуючи стареньких. Любов Анатоліївна була серед них, адже як залишиш своїх підопічних, багатьом з яких виповнилось 80 і більше років.
  «Відданість справі - життєве кредо нашої героїні. Терпінням, любов'ю та наполегливістю можна досягти вагомих успіхів у роботі - переконана Любов Анатоліївна Сініченко.
  Жінка на фото, з усмішкою на вустах, що вміє дарувати тепло іншим - успішна і щаслива людина, яка має вірних друзі, люблячу родину, улюблену роботу.

ЄЛЕНКО СВІТЛАНА ФЕДОРІВНА

   «Моя помічниця», «світлий промінчик» - саме так називають підопічні соціальну працівницю Карлівського територіального центру соціального обслуговування, що на Полтавщині, Світлану Федорівну Єленко.
  Справді «велике серце» має Світлана Федорівна, любові в якому вистачає і для родини, і для своїх стареньких.
  Особливий дар має ця жінка – створювати навколо себе атмосферу добра та необхідність бути потрібною людям.
  Кожного дня, ось уже вісім років, долаючи кілька кілометрів, жінка надає допомогу стареньким, адже у кожного з підопічних своя дієта, набір ліків, режим харчування. Щодня Світлана Федорівна готує їм щось свіженьке, смачненьке - кожному своє. За графіком допомагає приймати ліки.
  На обслуговуванні у Світлани Федорівни перебуває сім підопічних. Завжди поспішає соцпрацівниця до своїх стареньких, бо знає, що всі вони на неї чекають: одному їсти приготувати, другому – одяг випрати, третьому ліки купити чи комунальні послуги оплатити.


  Одинокі престарілі, з числа осіб з інвалідністю, за потреби, повністю забезпечені технічними засобами реабілітації. При територіальному центрі працює пункт прокату засобів реабілітації, послугами якого за I квартал 2020 року скористалось 144 особи. Також, при територіальному центрі працює перукар, який на безоплатній основі обслуговує одиноких престарілих жителів району. За I квартал 2020 року його послугами скористались 136 бажаючих.
  Для Світлани Федорівни рушійною силою в нелегкій роботі є бажання робити добро і приносити користь людям. Важко навіть уявити, скільки вона зробила добрих справ за цей невеликий проміжок часу, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки її небайдужості і турботі.
  Дякуємо пані Любові та пані Світлані за прекрасну роботу і бажаємо міцного здоров'я.