Офіційний веб-сайт
  Департамент соціального захисту населення
Полтавської обласної державної адміністрації

Людям із порушенням зору
 

 

 

 

Актуально


МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Переглянути Завантажити

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А від 3 листопада 2010 р. N 996

Переглянути Завантажити

 

    19 червня 2020 року о 10.00 год. в зв'язку з плановим проведенням засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (26.06.2020) передбачається зустріч представників регіональної комісії з активом громадських організацій чорнобильців. Зустріч відбудеться о 10.00 годині в кім. 222 в онлайн-режимі.

 

   15 травня 2020 року о 15.00 год. в зв'язку з плановим проведенням засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачається зустріч представників регіональної комісії з активом громадських організацій чорнобильців. Зустріч відбудеться о 15.00 годині в онлайн-режимі.

 

   23 березня 2020 року о 09.00 год. в зв'язку з плановим проведенням засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачається зустріч представників регіональної комісії з активом громадських організацій чорнобильців. Зустріч відбудеться о 09.00 годині в онлайн-режимі.

 

   21 лютого 2020 року о 13.00 год. в зв'язку з плановим проведенням (25.02.2020р.) засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачається зустріч представників регіональної комісії з активом громадських організацій чорнобильців для обговорення деяких питань вимог постанови КМУ від 11.07.2018 №551. Зустріч відбудеться о 13.00 годині в зеленій залі Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47)

 

   3 лютого 2020 року о 10.00 год. в зв'язку з плановим проведенням (05.02.2020р.) засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачається зустріч представників регіональної комісії з активом громадських організацій чорнобильців. Зустріч відбудеться о 10.00 годині в кім. 222 Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47)

 

   10 грудня 2018 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС передбачається зустріч керівництва області з активом громадських організацій чорнобильців.
   Зустріч відбудеться о 12.00 годині в кім. 611 Полтавської обласної державної адміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45).

 

   6 грудня 2018 року передбачається зустріч керівництва Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з активом громадських організацій чорнобильців.
   Зустріч відбудеться о 14.00 годині в кім. 115 Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47).
   Питання для розгляду:
   1. Про хід реалізації в області Постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».
   2. Виконання заходів, спрямованих у поточному році на підвищення рівня соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в рамках обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області.

 

   8 серпня 2018 року передбачається зустріч з активом обласних громадських Чорнобильських організацій щодо впровадження в області Постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», та опрацювання спільних дій щодо доведення норм постанови до громадян».
   Зустріч відбудеться о 10.00 годині в кім. 115 Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47).

 

   15 березня 2018 року, в рамках «круглого столу», передбачається зустріч керівництва Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації з активом обласних громадських Чорнобильських організацій на тему: «Обговорення актуальних питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та забезпечення додаткових соціальних гарантій за рахунок коштів місцевих бюджетів».
   Зустріч відбудеться о 10.00 годині в кім. 115 Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47).

 

   31 січня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47) передбачається проведення зустрічі з громадськими організаціями області щодо питання виконання обласної комплексної Програми соціального захисту населення. Запрошуємо громадськість взяти участь в обговоренні та внесенні пропозиції.

 

   10 травня 2017 року о 15.00 годині в Укртелекомі Департаментом соціального захисту населення організовано селекторну нараду щодо нового порядку надання житлових субсидій населенню області з 01.05.2017 року.
   Запрошуємо представників громадських організацій взяти участь в обговоренні.

 

   27 квітня 2017 року о 10.00 годині Департаментом соціального захисту населення передбачено проведення зустрічі з представниками асоціації «Затока казок» м. Сестрі Ліванте, італійської провінції Лігурія щодо питання літнього оздоровлення дітей чорнобильців, в країні Італія.
   Запрошуємо представників громадськості взяти участь в робочій зустрічі, яка відбудеться в залі засідань Департаменту (м. Полтава, вул. Ціолковського, 47).

 

   20 квітня 2017 року об 11.00 в залі засідань Департаменту передбачається проведення «круглого столу» щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС за рахунок коштів місцевих бюджетів.
   Запрошуємо представників громадських організацій взяти участь в обговоренні.

 

   15 березня 2017 року о 10.00 в приміщенні обласної державної адміністрації (кім.333) відбудеться публічне представлення звіту про використання бюджетних коштів за 2016 рік. Запрошуємо громадськість взяти участь у слуханнях.

 

  РІШЕННЯ
Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки Завантажити

 

   21 квітня 2016 року о 10.00 годині Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації спільно з представниками громадських організацій постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС планується проведення «круглого столу» щодо спільної роботи по вирішенню проблемних питань соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

   16 лютого 2016 року о 15 годині Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації спільно з представниками громадських організацій постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС планується проведення «круглого столу» щодо внесення змін до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки у 2016 році в частині збільшення видатків на додаткові соціальні гарантії громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок коштів обласного бюджету та обговорення перспектив спільної роботи по виконанню Плану заходів у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та проведенням у 2016 році Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

 

   11 лютого 2016 року о 9.00 годині Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації за участю представників Громадської ради при ОДА планується проведення публічного громадського обговорення в рамках «круглого столу» звіту про виконання обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки щодо ефективності використання коштів обласного бюджету за 2015 рік та основні напрямки фінансування на поточний рік.
   Вищевказаний захід відбудеться у приміщенні Полтавської ОДА за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, кім. 219.

 

   9 лютого 2016 року о 10.00 годині Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації за участю голови та представників Глобинської районної ради ветеранів планується проведення «круглого столу» щодо відновлення роботи Глобинського районного будинку ветеранів.
   Вищевказаний захід відбудеться у приміщенні Департаменту за адресою: м. Полтава, вул.. Ціолковського, 47, кім. 201.

 

    1 лютого 2016 року Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації згідно Орієнтовного плану консультацій з громадськістю планується проведення «круглого столу» з громадськими організаціями учасників АТО щодо забезпечення виконання обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки в частині надання компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян.

 

    15 січня 2016 року о 14.00 год в приміщенні Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації згідно Орієнтовного плану консультацій з громадськістю планується проведення «круглого столу» з головами об'єднаних територіальних громад та представниками громадськості щодо виконання владних самоврядних повноважень новостворених об'єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту.

 

    8 грудня 2015 року о 10.00 год в кімнаті 201 Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації згідно Орієнтовного плану консультацій з громадськістю планується проведення «круглого столу» з громадськими організаціями області щодо надання державних соціальних гарантій в умовах змін до законодавства та завершення оздоровчого процесу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Об'ява


   11 листопада 2015 року о 14.30 в кімнаті 333 Полтавської облдержадміністрації Департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації згідно Орієнтовного плану консультацій з громадськістю планується проведення «круглого столу» з громадськими організаціями області щодо реалізації в області програми житлових субсидій.

 

Об'ява


   28 серпня 2015 року о 10.00 годині Департаментом праці та соціального захисту населення згідно Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю планується проведення "круглого столу" з громадськими організаціями області про обговорення питання щодо реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від від 04.06.2015 №389 "Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім"ї".